RAHATLAMA VAKTİ

MASAJ

MASAJ

Günün yorgunluğunu,stresini önce deniz sonra termal havuz ve en sonunda masajla atabileceğiniz,bu üç deneyimi art arda yaşamanın konforunu sağlayan Şifne Termal Otel Masaj bölümü on iki ay hizmet vermektedir.

İLETİŞİM: 0507 879 0666 0505 065 0933

MASAJ TÜRLERİ

Klasik ( İsveç Masajı)

Sert vuruşlar, ovma ve dairesel hareketlerinin vücuda kısmen yada tamamen uygulanması sonucu ortaya çıkan masaj şeklidir. Klasik masaj “İSVEÇ MASAJI” olarak da bilinmektedir. Ağrıyan kasları yumuşatmada yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandırır. Vücutta rahatlama hissi meydana getirir. Klasik masaj vücuttaki dokuları ve hücreleri canlandırarak, kişinin yorgunluk ve stresten kurtulmasına yardımcı olur. Ayrıca bu masaj, tüm masaj tekniklerini içinde barındırmaktadır.

Refleksoloji Masajı

Bu Masajda Ayak Tabanında Belirli Noktalara Bası Uygulanmaktadır. Ayakta Herbir Nokta Vücutta Belli Organ Ve Dokuları Temsil Eder Bir Tür Denge Masajıdır , Kişinin Kendisini Fiziksel,Duygusal Ve Ruhsal Olarak İyi Hissetmesini Sağlar .

Spor Masajı

Yorgunluğun Kaynağı Kas Aralarında Biriken Laktik Asit Miktarındaki Artıştır.Kan Dolaşımını Düzenlemek Lif Ve Kas Grubunu Güçlendirmek Sakatlıklardan Uzak Kalmak Psikolojik Ve Anatomik Gerginliği Rahatlatmak Hareketsiz Ve Uyuşuk Bölgeleri Aktif Hale Getirmek İçin İdeal Masajdır.

Medikal Masaj

Masajın Sakıncalı Olduğu Durumlar Hariç Kişinin Yaşam Kalitesini Artırmaya Yönelik Kabiliyet Kazandırma Ve Psikolojik Destek Amaçlı Uygulanmaktadır. Kastaki Yorgunluk Ve Ağrıları Azattığı Toksik Maddelerin Atılımına Yardımcı Olduğu Spazm Ve Krampları Önler. Sinir Sistemi Üzerinde Olumlu Etkileri Görülür.

Aroma Terapi Masajı

Bitki Ve Meyve Özlerinin Karışımlarından Hazırlanan Organik Yağlar İle Yapılan Masaj Çeşididir. Temposu Düşük Hareketlerin Ve Bası Miktarı Hafiftir. Masajın Dinlendirici Ve Rahatlatıcı Etkisi İle Stresten Tümüyle Uzaklaşırsınız.

Lokal Masaj

Bölgesel olarak vücudun istenilen yada ihtiyacı olan bölümüne yapılan masaj türüdür. Biriken gerginliği gidererek, zindelik ve rahatlık hissi verir.