Şifne Termal Masaj Salonu

Bitkisel Ve Rahatlatıcı Aromalar , Temel Yağlar İle Masaj Yaptırarak Duyularınızın Tadını Çıkarın.
/


Mum Masajı: Vücuda uygulandığında ciltteki gözeneklerin açılmasını sağlar. Mum yağı, vücut tarafından emildiğinde edildiğinde cilde hoş bir dokunuş, yumuşaklık, esneklikle beraber bir koku kazandırır. İçerdiği saf aromatik yağların olumlu etkisiyle rahatlatıp dinlendirirken, cildinizi doğal güzelliğine kavuşturur. Anti-aging etkilidir. Kırışıklıkları azaltır, cildi sıkılaştırır. Menapoz döneminde ciltte oluşan kuruluğu giderir. Ürünün içerisinde yer alan, doğal anti-oksidan olan E vitamini, cildi yoğun bir şekilde nemlendirme ve beslemede etkilidir.
Refleksoloji Masajı: Bu Masajda Ayak Tabanında Belirli Noktalara Bası Uygulanmaktadır. Ayakta Herbir Nokta Vücutta Belli Organ Ve Dokuları Temsil Eder Bir Tür Denge Masajıdır , Kişinin Kendisini Fiziksel,Duygusal Ve Ruhsal Olarak İyi Hissetmesini Sağlar .
Derin Doku Masajı: Bu Masaj Manüplasyonların Temposunun Düşük Ancak Hareketlerin Şiddetinin Fazla Olduğu Bir Masaj Türüdür. Vücutta Toksin Atmada Çok Etkin Bir Tür Olup , Özellikle Sert Masajdan Hoşlanan Kişilerin Tercih Ettiği Bir Türdür.
Aroma Terapi Masajı: Bitki Ve Meyve Özlerinin Karışımlarından Hazırlanan Organik Yağlar İle Yapılan Masaj Çeşididir. Temposu Düşük Hareketlerin Ve Bası Miktarı Hafiftir. Masajın Dinlendirici Ve Rahatlatıcı Etkisi İle Stresten Tümüyle Uzaklaşırsınız.
Spor Masajı: Yorgunluğun Kaynağı Kas Aralarında Biriken Laktik Asit Miktarındaki Artıştır.Kan Dolaşımını Düzenlemek Lif Ve Kas Grubunu Güçlendirmek Sakatlıklardan Uzak Kalmak Psikolojik Ve Anatomik Gerginliği Rahatlatmak Hareketsiz Ve Uyuşuk Bölgeleri Aktif Hale Getirmek İçin İdeal Masajdır.
Sırt Masajı: Derinlemesine Rahatlık Veren Masajın Faydalarını Keşfedin. Sırt , Ense Ve Kürek Kemiklerine Odaklanan Bu Terapi Biriken Gerginliği Gidererek Zindelik Ve Rahatlık Hissi Verir .
Medikal Masaj: Masajın Sakıncalı Olduğu Durumlar Hariç Kişinin Yaşam Kalitesini Artırmaya Yönelik Kabiliyet Kazandırma Ve Psikolojik Destek Amaçlı Uygulanmaktadır. Kastaki Yorgunluk Ve Ağrıları Azattığı Toksik Maddelerin Atılımına Yardımcı Olduğu Spazm Ve Krampları Önler. Sinir Sistemi Üzerinde Olumlu Etkileri Görülür.
Relax Masaj: Bedeni rahatlatmak, dinlendirmek ve gevşetmek için, ritmin yavaş tutulduğu, baskının az olduğu bir masaj çeşitidir. Adele ağrıları, stres gibi unsurlar başta tutularak, tüm bedeni teknik hareketlerle aromatik yağların etkisiyle bedene ve ruha zindelik kazandıran masajdır.
Klasic İsveç Masajı: Sert vuruşlar, ovma ve dairesel hareketlerinin vücuda kısmen yada tamamen uygulanması sonucu ortaya çıkan masaj şeklidir. Klasik masaj "İSVEÇ MASAJI" olarak da bilinmektedir. Ağrıyan kasları yumuşatmada yardımcı olur. Kan dolaşımını hızlandırır. Vücutta rahatlama hissi meydana getirir. Klasik masaj vücuttaki dokuları ve hücreleri canlandırarak, kişinin yorgunluk ve stresten kurtulmasına yardımcı olur. Ayrıca bu masaj, tüm masaj tekniklerini içinde barındırmaktadır.
Dört El(SULTAN MASAJI): Dört el, diğer adıyla sultan masajı iki adet masör veya masöz tarafından uygulanan masaj türüdür. Vücudumuzda dört tane elin dolaştığı bu masaj isveç, shiatsu ve refleksoloji masajlarının kombine edilmesi ile gerçekleştirirlir. Dört el masajı, aşırı yorgunken yada uzun soluklu bir dinlenmeye ihtiyacınız olduğunda, bu masaj ile bedeninize ziyafet çekebilirsiniz.
Lokal Masaj: Bölgesel olarak vücudun istenilen yada ihtiyacı olan bölümüne yapılan masaj türüdür. Biriken gerginliği gidererek, zindelik ve rahatlık hissi verir.

İletişim

Ardıç Mahallesi, 5495 Sk.No:20

Şifne Mevkii, 35930 Çeşme/Izmir

Telefon : 0232 717 10 59

Gsm : 0530 569 21 13

Websayfa : www.sifnetermalhotel.com

E-mail : info@sifnetermalhotel.com